ibagazniki.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Często zdarza się tak, że stary bagażnik samochodowy przestaje spełniać nasze oczekiwania. Na przykład okazuje się za mały na rosnące potrzeby. Wówczas konieczne jest znalezienie godnego zastępcy oraz wymiana poszczególnych typów bagażników. W sprzedaży znajdziemy naprawdę olbrzymi katalog różnego rodzaju bagażników dachowych, dostosowanych do potrzeb konsumentów. Różnią się one wielkością, kolorami i sposobami zamykania. Jeżeli jednak wymieniamy już stare bagażniki samochodowe na nowe, warto wybrać modele wyposażone w kilka przydatnych funkcji. Specjalnie dla was opiszemy je.
Istnieje wiele rodzajów uchwytów samochodowych do transportu rowerów. Do  najczęściej jednak wybieranych należą uchwyty na rower przeznaczone do montażu na dachu samochodu. Doskonałym przykładem takiego mocowania samochodowego jest uchwyt rowerowy THULE FreeRide 532, który zaprojektowano z myślą o bezpiecznym i wygodnym transporcie rowerów każdego rodzaju.
THULE to jeden z najbardziej cenionych producentów bagażników samochodowych oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów do transportu przedmiotów za pomocą samochodów. W ofercie marki THULE znajdziemy szeroką ofertę boxów dachowych, które dzięki dużej różnorodności są w  stanie sprostać oczekiwaniom każdego użytkownika.
Wybierasz się na wakacje i zastanawiasz się w jaki sposób zwiększyć przestrzeń ładunkową swojego samochodu? Od zastosowanego rozwiązania oczekujesz nie tylko jego komfortowej obsługi, ale także bezpiecznego transportu dodatkowego bagażu? Jeśli tak to rozwiązaniem Twoich problemów są autoboxy dachowe do samochodów.
Potrzebujesz uchwytu, przy pomocy którego w bezpieczny i wygodny sposób przewieziesz rower na dachu samochodu? Oczekujesz od niego łatwego i szybkiego montażu oraz wygodnego załadunku roweru? Stawiasz na jakość i atrakcyjną cenę? Jeśli odpowiedź brzmi „tak”, to uchwyt rowerowy na dach samochodu Taurus BikeUp jest idealną propozycją dla Ciebie.
Potrzebujesz wysokiej jakości bagażnika bazowego do samochodu? Chcesz przewieźć na dachu samochodu rower lub dodatkowy bagaż? Nie masz czasu na dopasowywanie bagażnika do relingów swojego samochodu? Jeśli tak to propozycją dla Ciebie może być uniwersalny bagażnik bazowy THULE 785 SmartRack, który doskonale łączy funkcjonalność, niezawodność oraz wysoki komfort obsługi.

Archiwum