ibagazniki.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Bagażniki samochodowe – wymiana

Strona główna  »  Artykuły  »  Bagażniki samochodowe – wymiana


Bagażniki samochodowe – wymiana Często zdarza się tak, że stary bagażnik samochodowy przestaje spełniać nasze oczekiwania. Na przykład okazuje się za mały na rosnące potrzeby. Wówczas konieczne jest znalezienie godnego zastępcy oraz wymiana poszczególnych typów bagażników. W sprzedaży znajdziemy naprawdę olbrzymi katalog różnego rodzaju bagażników dachowych, dostosowanych do potrzeb konsumentów. Różnią się one wielkością, kolorami i sposobami zamykania. Jeżeli jednak wymieniamy już stare bagażniki samochodowe na nowe, warto wybrać modele wyposażone w kilka przydatnych funkcji. Specjalnie dla was opiszemy je.

Pokrywa zamykana na zamek magnetyczny. W tym rozwiązaniu zastosowano prosty, ale jakże wygodny patent. Pokrywa bagażników jest zamykana przy pomocy silnych magnesów neodymowych, gwarantujących wygodę użytkowania i solidne zamknięcie. Jest to rozwiązanie polecane szczególnie wtedy, kiedy zamierzamy wykorzystywać swoje bagażniki samochodowe do przewożenia niewielkiej liczby rzeczy na mniejsze dystanse i przy niewielkiej prędkości.

Kolejnym ciekawym udogodnieniem, w które coraz to częściej wyposażone są bagażniki samochodowe jest wewnętrzne oświetlenie. Zastanawiacie się jak jest doprowadzony kabel zasilający? Otóż nic podobnego! Takie bagażniki posiadają własne zasilanie w postaci baterii, a nieco droższe modele będą posiadały zewnętrzne panele słoneczne w pokrywie. Umieszczenie w środku kilku tanich, a przy tym energooszczędnych diod LED ułatwia korzystanie z bagażnika po zmroku, w nieoświetlonych miejscach. Od tej pory znalezienie potrzebnych nam przedmiotów w środku nocy nie będzie już problemem. Jeżeli interesujesz się wymianą bagażnika samochodowego zapraszamy do zakupu na naszej stronie allegro.